MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Fåtölj 13005182
nr 1300 5182
Carl Malmsten
(1888-1972), Sverige
Fåtölj, design:
Kondition: slitage, skador
Utrop:
2.600 kr
Såld:
3.200 kr
måndag 13 januari 2020
kl 19:18:27
2.800 kr
2.400 kr
2.600 kr (Budbetjänt)
2.800 kr
2.800 kr (Budbetjänt)
3.000 kr